Aktualności

Oszukani klienci - 'promocja' na empik.com

Najnowszą grę, polski megahit, Wiedźmina 2, a także konsolę Xbox 360 w pakiecie z Kinect można było kilka dni temu kupić za jedyne 49,99 zł na stronie Empiku. Właściciel sklepu zaznacza jednak, że nic o owej 'promocji' nie wiedział.

więcej...

Sąd dopuścił pozew zbiorowy klientów, którzy wzięli kredyt w BRE Banku

Łódzki sąd okręgowy postanowił rozpatrzyć sprawę 867 klientów BRE Banku, którzy zaciągnęli kredyt hipoteczny. Konsumenci pozwali bank ponieważ uważają, że zawyżano im raty.

więcej...

Pozew zbiorowy kibiców

Pod petycją przeciwko decyzji wojewody mazowieckiego, który zamknął dla publiczności stołeczny stadion podpisy złożyło już kilkaset kibiców. Fani nie mogli obejrzeć piątkowego meczu piłkarskiej ekstraklasy z Koroną Kielce.

więcej...

Pozew zbiorowy powiatów w sprawie opłat za kartę pojazdu

W roku 2003 doszło do pomyłki resortu infrastruktury. Powiaty zapowiadają wniesienie pozwu zbiorowego dotyczącego opłat za karty pojazdów sprowadzanych z zagranicy.

więcej...

Poszkodowani klienci Amplico szykują pozew zbiorowy

W drugiej połowie roku byli klienci Amplico Life planują wystąpić do sądu z pozwem zbiorowym. Ma on dotyczyć sprawy sprzed kolku lat.

więcej...

Zarażeni żółtaczką typu C składają pozew zbiorowy

Pozew zbiorowy przeciwko Skarbowi Państwa reprezentowanemu przez Ministerstwo Zdrowia złożyło blisko 400 osób zarażonych na początku lat 90 żółtaczką typu C. Pozew dotyczy nieświadomego zakażenia osób chorych na hemofilię.

więcej...

Najpierw Apple i Google, teraz Microsoft

Jak się okazuje, nie tylko Google i Apple gromadzą informacje o mobilnych urządzeniach z ich systemami operacyjnymi, robi to również Microsoft. System Windows Phone 7 wysyła do Microsoftu unikatowy identyfikator urządzenia, informacje o wykrytych sieciach Wi-Fi oraz dane z GPS-a.

więcej...

Pozew zbiorowy za dziecięce zakupy w aplikacjach Apple'a

Do Sądu Okręgowego w Kalifornii wpłynął pozew zbiorowy przeciwko firmie Apple złożony przez Garena Megueriana z Phoenixville w Pensylwanii.

więcej...

Wykradzenia danych kart kredytowych - włamanie do Sony

Hakerski atak na sieć Playstation Network poza tym, ze pozbawił miliony graczy dostępu do niej, miał również na celu wykradzenie danych kart kredytowych.

więcej...

Górale oskarżają drogowców o fuszerkę na drodze ekspresowej S69

Miszkańcy Milówki piszą pozew zbiorowy przeciwko śląskiemu oddziałowi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie fuszerki na drodze ekspresowej S 69.

więcej...

Google pozwany za śledzenie użytkowników

Do Sądu Dystryktowego w Detroit wpłynął pozew przeciwko firmie Google. Autorami oskarżenia są dwie użytkowniczki systemu Android, które pozwają Google o śledzenie ich bez wiedzy i zgody.

więcej...

Odzyskaj pieniądze za przedszkole

Gminy bezprawnie zabrały rodzicom opłaty za przedszkola publiczne. Jeśli płaciłeś za publiczne przedszkole możesz odzyskać swoje pieniądze! Jeśli gmina odmówi Ci zwrotu pieniędzy dobrowolnie, możesz wystąpić na drogę sądową.

więcej...
1234567Następna

Partnerzy