Coraz więcej pozwów przeciwko bankom?

Utworzony przez dmowski1 , 07-06-2011 23:36

http://www.kredyciak.pl/prawne-abc/1487-pozwy-zbiorowe-przeciw-bankom-jak-z-o-yae.html

Banki obniżają poziom swoich usług, tak więc i klienci mają prawo domagać się swoich praw.
Dodaj odpowiedź

Odpowiedzi:

Odpowiedź przez feniks , 21-06-2011 13:33
To wszystko może być spowodowane przez narastający kryzys gospodarczy.
Odpowiedź przez Zbiorca , 21-06-2011 20:13
Dziwne, bo ja jakoś nie spotkałem się z niskim poziomem usług bankowych... W jaki sposób to się okazuje ?
Odpowiedź przez Marika , 02-07-2011 13:15
Najgorsze sa te wszystkie kruczki i zapisy drobnym maczkiem. Jednak uporanie się z nimi wciąż nie rozwiąże problemu niskiej świadomości społecznej - ludzie nie wiedzą jaki skutek dla naszej lokaty ma oprocentowanie w skali roku, co to jest ratting albo jak powiększy się kredyt dzięki dodatkowym ubezpieczeniom do których namawia nas przedstawiciel banku.
Odpowiedź przez Kaersus , 03-07-2011 20:22
Ja się niestety spotkałem z tragiczną jakością usług no i to było o ile dobrze pamiętam wwww.... MBanku. Po prostu tragedia. Nie dość że osoby odpowiedzialne za zakładanie kont itp. były bezczelne to jeszcze co się okazało że podpisałem wraz z synem jakąś kiepską umowę, która zawierała jakieś poboczne sposoby wprowadzenia Nas w długi. Coś to było o jakichś debetach chyba. Jak dla mnie to naprawdę przykre że takie firmy jeszcze istnieją i są uważane za solidne...
Odpowiedź przez GandiGanda , 04-07-2011 01:26
W ostatnim czasie zakłada się coraz więcej pozwów przeciwko bankom, bo po prostu one same w diametralny sposób obniżyły jakość swoich usług. A tym samym wpłynęli oni na niezadowolenie klientów, tych nowych i tych stałych również. Miejmy nadzieje że takie pozwy zmotywują banki do prawidłowego działania i funkcjonowania na rynku.
Odpowiedź przez Gacek , 15-07-2011 18:58
Banki sięgają po wszystkie sposoby, żeby jak najwięcej zarobić na klientach. Często te sposoby są dalekie od uczciwych, a cierpimy na tym my.
Odpowiedź przez Maria1 , 19-07-2011 21:32
Ludzie są też coraz bardziej świadomi i znają swoje prawa - nie dają się już tak łatwo jak kiedyś oszukiwać.
Odpowiedź przez BeatkaW , 19-07-2011 22:30
W pewnym momencie banki zapomniały, że warunkiem ich funkcjonowania są klienci. Dużo przez to stracą bo zaufanie do nich spadło.
Odpowiedź przez Marek216 , 11-08-2011 17:24
Cieszę się, że ludzie nareszcie się mobilizują. Nie można bezkarnie wszystkich oszukiwać i nie ponosić z tego tytułu konsekwencji.
Odpowiedź przez Roberto , 20-08-2011 12:22
Wcale się nie dziwię. Coraz więcej osób ma pretensje do banków, mają tak skomplikowane procedury i nawet nie wiadomo, jakie są ostateczne koszty kredytów i pozyczek.
Odpowiedź przez odradzameurobank , 28-12-2012 07:41

Nie wszystko da się wytłumaczyć kryzysem gospodarczym.

W Euro Bank możesz być uczciwym, rzetelnym klientem a i tak będą Cię gwałcić psychicznie: www.odradzameurobank.pl

Odradzam Euro Bank

Partnerzy