PZU odmówiło mi wypłaty odszkodowania po zawale

Utworzony przez olek , 17-06-2011 13:54

witam! Jestem jednym z poszkodowanych przez PZU pacjentów. Odmówili mi wypłaty odszkodowania po zawale! Rozmawiałem z wieloma kardiologami, którzy wyśmiewali decyzję PZU. To jest normalne robienie kogoś w balona! Może tym pozwem zbiorowym coś wskóramy! 
Dodaj odpowiedź

Odpowiedzi:

Odpowiedź przez feniks , 21-06-2011 13:50
Jest wielu ludzi takich jak pan ,i sami nic nie wskórali ale trzeba zebrać jak najwięcej ludzi i próbować z pozwem zbiorowym ,wtedy może się udać.
Odpowiedź przez Zbiorca , 21-06-2011 20:59
W pojedynkę nic Pan nie zdziała, bo Ci oszuści z PZU są za cwani. Musi Pan zebrać większą, ale to naprawdę większą i konkretniejszą grupkę ludzi.Razem może coś Wam się uda wskórać, czego Wam życzę z całego serca, bo takich oszustów jak PZU to trzeba tępić jak robale ! ! !
Odpowiedź przez Magnus , 11-07-2011 18:50
Też uważam, że należy się zjednoczyć. Spróbuj jeszcze nagłośnić sprawę medialnie - może interwencja, albo uwaga - te programy są co prawda wielokrotnie bardzo stronnicze, ale tu powinieneś na tym wygrać.
Odpowiedź przez Maria1 , 19-07-2011 21:45
Kluczowa kwestia w tych wszystkich polisach to klauzule o wyłączeniach - za co nie płacą. Niekiedy wypada zadać pytanie - to za co płacą?
Odpowiedź przez Tadek , 11-08-2011 18:31
Umowy są tak obwarowane różnymi kruczkami, że może okazać się, że nic, za co płacimy, nam się nie należy. To skandal!
Odpowiedź przez Roberto , 20-08-2011 11:56
Wcale nie ejstem zaskoczony. Moja znajoma zachorowała na raka i towarzystwo stwierdziło, że rak nie powstał z dnia na dzień i w zwiazku z tym podpisując umowę powinna o tym poinformowac towarzystwo!!! Teraz sprawa toczy się w sadzie. To skandal!

Partnerzy