Skandia

Utworzony przez pitcz777 , 14-06-2011 12:23

Pozew w sprawie rozwiązania polisy ubezpieczeniowej, w celu nie stracenia zgromadzonych środków
Dodaj odpowiedź

Odpowiedzi:

Odpowiedź przez alex , 17-06-2011 11:04
Nie znam za bardzo tej firmy ,więc raczej tu nie pomogę.
Odpowiedź do post przez PurePower , 15-07-2011 14:12
Ja sie dołącze z chęcią.
Odpowiedź przez Supello , 30-07-2011 17:34

I ja dołączam.

Odpowiedź przez DominikaD , 08-08-2011 20:04

Ja też chętnie się dołączę

Odpowiedź przez markus , 20-08-2011 08:24
Myślicie, ze towarzystwa ubezpieczeniowe na to pójdą? Prawo nie działa wstecz. Można najwyżej złozyć pozew o nieuczciwe zapisy w umowach.
Odpowiedź przez brona , 23-06-2012 13:34
Jestem zdania, że jak najbardziej warto podejmować różnego rodzaju działania, które mogą powstrzymać wszelkich naciągaczy. Co prawda nie wiem, czy ktoś już coś robił w sprawie takiej, jak Twoja, ale jeśli korzystasz z Facebooka, to wejdź sobie na stronę www.facebook.com/pozwy. Publikują tam wiadomości i wydarzenia dotyczące tematyki pozwów zbiorowych i może akurat znajdziesz coś dla siebie ;-)

Z tego co ostatnio pisali, nawiązali też współpracę z serwisem iPozwy.pl, na którym można szukać ludzi zainteresowanych pozwem zbiorowym - może tam też warto założyć jakąś grupę...
Odpowiedź przez Przywiazanadopolisy , 24-09-2012 10:54

Witam,

Miałam polisę na życie w AEGON z ubezpieczeniowym funduszem inwestycyjnym. Przestałam płacić i zabrali mi 99% oszczędności. Moja Kancelaria wygrała moją własną sprawę przeciwko AEGON. Teraz przygotowują pozwy zbiorowe przeciwko AEGON, Skandii,  AXA i innym ubezpieczycielom. Na mojej stronie www.przywiazanidopolisy.pl znajdziesz wszystkie informacje i kontakt. Pozdrawiam. Ania

Odpowiedź przez AlicjaNowak , 16-07-2014 20:52
Mam, znaczy miałam skandię. Co teraz? jak to odzyskać, gdzie i ile to kosztuje?
Odpowiedź do post przez AlicjaNowak , 02-08-2014 14:06
Ciekawe bardzo. Raz, ze nie da sie z nimi skontaktowac, dwa, ze biora kasę zanim kiwna palcem, co juz jest szwindlem!, trzy - kiedy zapytałam czy wygrali juz z Aegonem, odpowiedzieli, ze nie! Pozdrawiam LWB (przywiazanych do kancelarii)
Odpowiedź przez Kancelari Lex , 29-08-2014 10:48

Witam,
reprezentuję Kancelarię Prawną LEX z Wrocławia.

Nasza Kancelaria zajmuje się odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych z tytułu rozwiązania umowy ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym ze składką regularną , tzw. polisolokat oraz rozwiązywania umów bez ryzyka ponoszenia opłat.

W praktyce oznacza to, że nie pobieramy żadnych opłat wstępnych od Klienta (WPS, opłata adwokacka i inne). Opłata dla Kancelarii jest dopiero wtedy kiedy odzyskamy Twoje pieniądze. (od razu odpowiadam: jeśli nam się nie uda wygrać sprawy to i tak całe koszty bierzemy na siebie więc i tak Klient nic za to nie płaci).

Jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces związany z dochodzeniem ww. roszczeń od ubezpieczycieli i banków w krótkim okresie, przy minimum formalności i absolutnym wyeliminowaniu kosztów ze strony klientów. Klient nie ponosi żadnego ryzyka finansowego związanego z nawiązaniem współpracy z Kancelarią.
Mamy skuteczność na poziomie 97%.

Jeśli mają Państwo pytania zapraszam na : www.kancelaria-lex.org  lub do kontaktu telefonicznego: (71) 307 05 35

Pozdrawiam.

Partnerzy