wrobieni w getin (pareto)

Utworzony przez adi111 , 11-09-2011 22:59

Czy jest możliwość żeby w naszym kraju odzyskać pieniądze ,które podstępem zostały zagarnięte. Z punktu widzenia prawa, wszystko jest prowizorycznie jak należy, nie do ugryzienia, tak to wygląda .Myślę że mając dobrych prawników można wygrać ,dlatego piszcie ,bo czym więcej nas tym lepiej...
Ps .jeśli nie jesteście pewni czy są szanse skorzystajcie z porad prawników na naszym forum, ja też w wolnej chwili postaram sie napisać .pozdrawiam...
Dodaj odpowiedź

Odpowiedzi:

Odpowiedź przez Grosia , 01-03-2012 19:29
rozumiem, że temat umarł śmiercią naturalną ?
Odpowiedź przez pawelk13 , 28-03-2012 09:42
Witam wszystkich wrobionych w getin. To jest szok zbierałem rok czasu pieniadze odkładałem wiec zeby duzej sumy nie trzymac w domu poszedłem do banku aby wpłacic na lokate wiec doradca w getin zaproponował mi inwestycjie typu PARETO2 po czym mowiłem mu ze bede potrzebował po 3 miesiącach je wypłacic na pewne cele i zapewniał mnie że to taka sama lokata jak inne i bez poniesienia żadnych kosztów wypłace to co wpłaciłem plus to co wpłacam od 6 miesiecy. Niestety jak po 1 miesiącu zobaczyłem jakiś certyfikat z TU open life życie to mnie poniosło bo będąc pewny ze zakładam lokate a nie jakieś ubezpiecz przyszłoś, wiec udałem sie do banku w celu wyjaśnienia tego i rezygnacji więc trafiłem na tego samego Doradce i po 2 miesiącach on nagle mówi że jedynie mogą mi zwrócic 700 zł jakim prawem. To człowiek charuje jak wół odkłada na zycie idac do banku bank udcziwych ludzi okrada z oszczędnosci gdzie są prawa konsumenta jestem gotów założyc sprawe przeciwko BANKOWI kto dołączy?? pisa na email pawelk13@poczta.onet.pl 
Odpowiedź do post przez RENAWE1 , 10-06-2012 12:09

KWARTALNY PROFIT GETIN BANK -jak wrobic klienta w inwestycje a przedstawic jako lokatę...

Getin bank ''kwartalny plus'' ''kwartalny profit plus''kwartalne zyski''
plan regularnego oszczedzania''to jedno wielkie oszustwo .
Doradcy przedstawiaja ten produkt jako lokate !!!!!
Doradca kłamie wciska kity ze po 6 miesiacach mozna wycofac całosc zainwestowanej kwoty ....kłamstwo!!!
Klient nie otrzymuje informacji o prawdziwych warunkach umowy nawet na pytanie czy moge cos stracic???-absolutnie nie...po 6 m wyciagnie Pan pieniadze plus zysk wiekszy niz na zwykłej lokacie.
Ukrywaja ,nie wreczaja dokumentow przedstawiajacych opłaty za zarzadzanie .
Słyszalam o opłacie 2 % w skali roku w innych bankach ale o 4,995 % co miesiac to juz kradziez w biały dzien.
Jak sprytnie skonstruowali umowe ze klient tabelki z kosztami za zarzadzanie nie widzi a co lepsze wogole jej nie otrzymuje choc podpisuje na zalaczniku nr 1 ze zapoznał sie z warunkami umowy.
Oszustwo bo jako jedynymi opłatami jakie wciska doradca jest zalacznik nr.1 z tabela o opłatach za wczesniejsze wyjscie z produktu czyli przed upływem 6 m i innych dokumentow nie ma i ze ta tabelka tylko obowiazuje.Po 6 m jak kłamia doradcy wypłacic mozna wszystkie pieniadze.
Osoby oszukane przez doradców gotowe do przystapienia do pozwu zbiorowego przeciw Getin Bank i Open Life TU Zycie SA  prosze o kontakt .
renawe@wp.pl
prosze wejsc na strone www.wrobieni.org i dolaczyc do grona walczacych o swoje ciezko zarobione pieniadze .

Odpowiedź przez jankes70 , 05-10-2012 20:53
jakiś spokój jest na tej stronie i forum. Czy cos ktoś wie na temat jakiegos zbierania chętnych do faktycznego pozwu przeciwko getinowi czy open finanse??
Prosze o podanie jakis namiarów na kogos czy kancelarie prawną które ewentualnie poprowadzi taki pozew.
Odpowiedź do post przez Dubaj123 , 10-10-2012 20:13
prosze tez o konkretna informacje na czyje rece najlepiej zlozyc pozew.
Odpowiedź do post przez jaronowww , 19-12-2012 14:55
Witam,

Czy, podbijam temat. Czy ktoś się orientuje, która kancelaria zajmuje się pozwem zbiorowym? Pozdrawiam!
Odpowiedź przez pawelpawel , 12-11-2014 19:59
właśnie - witam wszystkich ( chyba że jestem tu sam ). Czy coś się dzieje w sprawie pozwu zbiorowego ? Wiem że zajmowała sie tym kancelaria prawna z warszawy ale  jak zadzwoniłem tam to już zdążyli zrezygnować więc nawet nie podaję nazwy.
Ludzie piszcie i róbmy coś w tym kierunku bo w grupie mamy szanse wygrać.
pozdro

Partnerzy