Michał Zarychta (budownictwo)

Nazwa: Michał Zarychta (budownictwo)
Pozew przeciwko: Michał Zarychta
Rodzaj grupy: Otwarta
Kategoria: Budownictwo
Rodzaj roszczenia: Odzyskanie pieniędzy
Opis:

Zachęcam wszystkie oszukane przez Pana Michała Zarychtę osoby do dołączenia się do pozwu, oraz mailowego kontaktu ze mną: milthir@wp.pl

Pracowałem u Pana Michała Zarychty przez ponad miesiąc. Po wielokrotnym upominaniu się o rozliczenie zaproponowano mi zapłatę w wysokości 400 zł i oskarżono o zepsucie materiału. Jak się później okazało nie byłem jedyną osobą która została w taki sam sposób oszukana. Po około trzech tygodniach pracy u Pana Michała zorientowałem się, że temat pieniędzy jest tematem TABU i być może będę miał problemy z odzyskaniem mojego wynagrodzenia. Od tego czasu regularnie nagrywałem każdą moją rozmowę z pracodawcą, oraz rozmowy pomiędzy pracownikami a pracodawcą. Na nagraniach mam dowody świadczące o tym, że Pan Michał nie wypłaca pieniędzy swoim pracownikom, niektórym jest winny pieniądze za parę miesięcy pracy. Pracownicy są oczywiście zatrudniani "na czarno". Próbowałem otrzymać umowę, jednak zostałem wtedy wyśmiany (to również mam nagrane). Dysponuję także zdjęciami z budowy, oraz nagraniami na których zapewniano mnie, że otrzymam swoje pieniądze. Firma nie istnieje, wszystkie zlecenia załatwiane są "na gębę", a faktury wystawiane na firmy znajomych (posiadam dane). Od zakończenia mojej współpracy z tym pracodawcą minął już okres dwóch miesięcy i pomimo moich wielokrotnych kontaktów  nadal nie zostałem rozliczony. Przez ten czas dowiedziałem się, że wszyscy pracownicy zostali oszukani w ten sam sposób. 

Po dołączeniu do wniosku proszę o kontakt mailowy: milthir@wp.pl , oraz o wysłanie wezwania do zapłaty za potwierdzeniem odbioru na dwa adresy Pana Michała Zarychty. Gotowe wzory wezwania do zapłaty można pobrać w załączonych plikach i wypełnić swoimi danymi.

Celem pozwu jest odzyskanie pieniędzy, oraz kara dla pracodawcy za zatrudnianie pracowników bez umowy.


Dołącz Członkowie Pliki Forum

Partnerzy